III Otwarte Posiedzenie Naukowe Katedry Prawa Handlowego – relacja

Dnia 5.04.2018 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego odbyło się III Otwarte Posiedzenie Naukowe Katedry Prawa Handlowego.

Gościem posiedzenia był prof. David Gilo, były dyrektor generalny izraelskiego urzędu antymopolowego, a obecnie wykładowca Uniwersytetu Telawiwskiego, który wygłosił wykład pt. Minority Shareholdings among Competitors and their Effect on Competition. W posiedzeniu uczestniczyli zarówno pracownicy naukowi oraz studenci i doktoranci Uniwersytetu Warszawskiego, jak również praktycy prawa – przedstawiciele Sekcji Prawa Gospodarczego i Handlowego przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, która jest Partnerem Otwatych Posiedzeń Naukowych w roku akademickim 2017/2018.

Wszystkim uczestnikom III Otwartego Posiedzenia Naukowego serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy do udziału w kolejnych Otwartych Posiedzeniach Naukowych (szczegółowa agenda dostępna jest na stronie www.kph.wpia.uw.edu.pl ).

Data publikacji: 17 kwietnia 2018