Specjalne Otwarte Posiedzenie Naukowe Katedry Prawa Handlowego

W imieniu Kierownika Katedry Prawa Handlowego WPiA UW, Pani prof. UW dr hab. Katarzyny Bilewskiej, oraz Sekcji Prawa Gospodarczego i Handlowego przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie pragniemy zaprosić Państwa do udziału w spotkaniu organizowanym w ramach cyklu Otwartych Posiedzeń Naukowych Katedry Prawa Handlowego, w czasie którego Pan prof. dr hab. Piotr Machnikowski (Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Kancelaria Dentons Europe Dąbrowski i Wspólnicy sp.k.) wygłosi wykład pt. „Private enforcement”.

Posiedzenie odbędzie się w dniu 9 listopada 2018 r. w godzinach 16.00 – 17.30 w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie – Aleje Ujazdowskie 49.

Szczegółowe informacje dotyczące posiedzenia znajdziecie Państwo na stronie internetowej ORA w Warszawie pod adresem https://www.ora-warszawa.com.pl/aktualnosci/konferencje-i-szkolenia/private-enforcement/.

Ze względów organizacyjnych prosimy o uprzednią rejestrację uczestnictwa pod adresem: sekcja.pgh@ora-warszawa.com.pl

Data publikacji: 01 listopada 2018