V Otwarte Posiedzenie Naukowe Katedry Prawa Handlowego – relacja

Dnia 22.10.2018 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego odbyło się V Otwarte Posiedzenie Naukowe Katedry Prawa Handlowego.

Gościem posiedzenia był prof. dr hab Józef Frąckowiak, sędzia Sądu Najwyższego oraz profesor na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, który wygłosił wykład pt. Podstawowe pojęcia-narzędzia prawa prywatnego na przykładzie prawa handlowego. W posiedzeniu uczestniczyli w szczególności pracownicy naukowi Uniwersytetu Warszawskiego i Instytutu Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk, studenci i doktoranci, jak również praktycy prawa – przedstawiciele Sekcji Prawa Gospodarczego i Handlowego przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, która jest Partnerem Otwartych Posiedzeń Naukowych w roku akademickim 2018/2019.

Wszystkim uczestnikom V Otwartego Posiedzenia Naukowego serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy do udziału w kolejnych Otwartych Posiedzeniach Naukowych (szczegółowa agenda dostępna jest na stronie www.kph.wpia.uw.edu.pl ).

Zapraszamy także do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia.

Px7J9J9OSYCmdXXzA++T1Q
Cc2vkjn2Qqe3zb%+OiueQg