Konferencja Naukowa – W stulecie polskiej regulacji prawnej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Z najwyższą przyjemnością zapraszamy do udziału w organizowanej przez Katedrę Prawa Handlowego Uniwersytetu Warszawskiego

Konferencji Naukowej
„W stulecie polskiej regulacji prawnej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością”,

która odbędzie się w dniu 22.02.2019 r. (piątek) w godzinach 10:00-17:00
w Auli dawnej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego na terenie Campusu UW
 (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 w Warszawie).

Przed stu laty, w dniu 08.02.1919 r. został wydany Dekret o spółkach z ograniczoną odpowiedzialnością inicjujący rodzimą regulację prawną spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Wyrażamy głębokie przekonanie, że konferencja w stulecie powołanego dekretu wpisująca się w obchody stulecia Odzyskania Niepodległości stanowi doskonałą okazję do refleksji nad współczesnością i przyszłością spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 15 lutego 2019 r. poprzez wysłanie wiadomości email na adres Katedry Prawa Handlowego UW: kph@wpia.uw.edu.pl.

Udział w konferencji jest wolny od opłat.

Poniżej przedstawiamy także harmonogram konferencji

Pobierz Harmonogram Konferencji

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres kph@wpia.uw.edu.pl

Data publikacji: 28 stycznia 2019