Konferencja Naukowa „W stulecie polskiej regulacji prawnej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością” – relacja i podziękowanie

Dnia 22.02.2019 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się Konferencja Naukowa „W stulecie polskiej regulacji prawnej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością”.

Konferencja podzielona została na dwa panele. W trakcie pierwszego panelu poruszone zostały istotne zagadnienia odnoszące się do aktualnych regulacji dotyczących spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz ich adekwatności do realizowanych przez tego rodzaju spółki celów gospodarczych. Drugi panel poświęcony był natomiast problematyce przyszłości spółek z ograniczoną odpowiedzialnością oraz analizie potrzeb ewentualnych zmian w przepisach regulujących ich funkcjonowanie.

W konferencji wzięło udział ponad stu uczestników: pracowników naukowych, doktorantów i studentów najważniejszych polskich ośrodków naukowych, jak również liczne grono przedstawicieli praktyki.

Wszystkim uczestnikom konferencji, w szczególności zaś prelegentom, serdecznie dziękujemy!

Zapraszamy również do zapoznania się z relacją fotograficzną z Konferencji, którą publikujemy poniżej.

uDslkG2HQrycQS6YZzkKmQ
0s0Sz6P4Rrax01hTqLVg9A