Informacje organizacyjne

Termin i godziny obrad Zjazdu:

Obrady XI ZKPH będą odbywać się w dniach 21 i 22 września 2017 r.

W pierwszym dniu Zjazdu (tj. 21 września 2017 r.) obrady przewidziane są od godziny 9.00 do godziny 18.15.

W drugim dniu Zjazdu (tj. 22 września 2017 r.) obrady będą odbywać się od godziny 9.30 do godziny 13.30.

Miejsce obrad Zjazdu:

Obrady Zjazdu będą miały miejsce w dwóch różnych lokalizacjach.

W pierwszym dniu Zjazdu (tj. 21 września 2017 r.) obrady będą odbywać się w Auli Głównej dawnej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego znajdującej się na terenie Kampusu Centralnego Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 (budynek położony jest na wprost od głównej bramy Uniwersytetu Warszawskiego).

W drugim dniu Zjazdu (tj. 22 września 2017 r.) obrady przewidziane są w salach A2 i A3 mieszczących się w Collegium Iuridicum II – budynku Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Lipowej 4 (budynek przylegający do Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie).

Do pakietu materiałów konferencyjnych dołączona zostanie mapa kampusu UW

Rejestracja

Rejestracja odbywać się będzie w miejscu obrad Zjazdu.

Przed wejściem do sali obrad będą znajdowały się stanowiska rejestracyjne, przy których każdy z Państwa będzie mógł potwierdzić swoją obecność w każdym dniu Zjazdu. Stanowiska rejestracyjne będą czynne od godziny 8.00.

W toku rejestracji otrzymacie Państwo pakiet materiałów konferencyjnych oraz indywidualny identyfikator uczestnika konferencji.

Wyżywienie

W każdym dniu obrad XI Zjazdu Katedr Prawa Handlowego dla wszystkich zarejestrowanych uczestników przewidziany został obiad oraz serwis kawowy.

W pierwszym dniu obrad obiad będzie serwowany w godzinach 13.15-14.10. Natomiast w drugim dniu, po zakończeniu obrad Zjazdu, tj. w godzinach 13.30-14.30.

W dniu 21 września 2017 r. zapraszamy wszystkich uczestników Zjazdu na uroczysty bankiet, który rozpocznie się o godzinie 20.00.

Uroczysty bankiet w pierwszym dniu Zjazdu

Uroczysty bankiet w pierwszym dniu Zjazdu odbędzie się w Restauracji BELVEDERE znajdującej się w budynku Nowej Pomarańczarni w Łazienkach Królewskich (ul. Agrykoli 1). Dojazd do restauracji możliwy jest wyłącznie od strony ulicy Parkowej.

Uprzejmie prosimy o zabranie na bankiet identyfikatora zjazdowego.

W celu dotarcia do restauracji rekomendujemy Państwu skorzystanie z taksówki:

  • Grosik Taxi – nr telefonu: 22 646 46 46 – cena za 1 km podróży: 1,80 PLN za km w taryfie I (do 22:00); 2,70 PLN za 1 km podróży w taryfie II – płatność wyłącznie gotówką;
  • EkoTaxi – nr telefonu: 22 644 22 22 – cena za 1km podróży: 1,40 PLN za kilometr niezależnie od pory dnia – płatność wyłącznie gotówką;
  • eleTaxi – 22 811 11 11 – cena za 1 km podróży: 2,40 PLN za 1 km podróży w taryfie I; 3,60 PLN za 1 km podróży w taryfie II – płatność gotówką lub kartą płatniczą.

Dalsze informacje dotyczące Zjazdu

W widocznym miejscu w pobliżu sal obrad Zjazdu znajdować się będzie Stanowisko Informacyjne czynne od godziny 8.00, przy którym będziecie Państwo mogli uzyskać wszelkie niezbędne informacje na temat przebiegu konferencji i wydarzeń jej towarzyszących.

W razie jakichkolwiek dalszych pytań lub wątpliwości, zapraszamy Państwa także do kontaktu drogą mailową pod adresem zkph2017@wpia.uw.edu.pl .

W dniach obrad Sekretariat Zjazdu będzie niezwłocznie odpowiadał na wszystkie wiadomości.

Kontakt w sytuacjach nagłych

W sytuacjach nagłych prosimy o kontakt telefoniczny z Sekretarzem Katedry Prawa Handlowego mgr. Jackiem Zębalą pod numerem telefonu 516 932 920.

Szczegółowe informacje organizacyjne – pobierz PDF

 

Opłata konferencyjna

Wysokość opłaty konferencyjnej wynosi – w wersji podstawowej – 450 PLN.

Dla Doktorantów przewidujemy opłatę zredukowaną w wysokości 350 PLN.

Opłatę tę – w odpowiedniej wysokości – prosimy uiszczać na rachunek bankowy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (nr 22 1160 2202 0000 0000 6084 8799) w terminie do dnia 30 czerwca br. W tytule przelewu prosimy o dopisek „Zjazd Katedr Prawa Handlowego”, a także o podanie imienia i nazwiska oraz nazwy jednostki macierzystej (względnie innej afiliacji). Opłata konferencyjna nie obejmuje kosztów zakwaterowania.

 

Noclegi

Gdy zaś chodzi o zakwaterowanie, niniejszym przedstawiamy Państwu propozycje kilku hoteli, które znajdują się w niewielkiej odległości od Kampusu Centralnego Uniwersytetu Warszawskiego. Z uwagi na okoliczność, że we wrześniu orgaznizowanych jest na terenie Warszawy wiele konferencji naukowych i innych wydarzeń o podobnym charakterze, a liczba miejsc oferowanych przez poszczególne hotele jest ograniczona, zalecamy dokonanie niezbędnych rezerwacji z wyprzedzeniem, nie później jednak niż do dnia 15 lipca br.

  • Hotel Radisson Blu Centrum *****

Hotel ten mieści się przy ul. Grzybowskiej 24 (00-132 Warszawa). Cena noclegu w pokoju jednoosobowym typu standard wynosi tu 630 PLN (+8% VAT), zaś w pokoju dwuosobowym – 689 PLN (+8% VAT). Hotel ten oferuje również nocleg w pokoju jednoosobowym typu Business Class za cenę 702 PLN (+8% VAT). Wszystkie podane wyżej ceny obejmują śniadanie.

Rezerwacji w Hotelu Radisson Blu Centrum należy dokonywać po kliknięciu lub skopiowaniu w przeglądarce odsyłacza: https://tinyurl.com/yb6z77rj; w takim wypadku podanie hasła Zjazdu nie jest wymagane. Ponadto, możliwe jest dokonanie rezerwacji telefonicznie (pod numerem telefonu: 0 800 35 31 265) lub za pomocą poczty elektronicznej (pod adresem: reservations.warsaw@radissonblu.com). W obu ostatnio wymienionych przypadkach należy podać hasło „ZKPH”.

  • Hotel Gromada Centrum ****

Hotel ten mieści się przy Pl. Powstańców Warszawy 2 (00-030 Warszawa). Cena noclegu w pokoju jednoosobowym typu standard wynosi tu 330 PLN, a w pokoju dwuosobowym (standard) – 370 PLN. Hotel ten oferuje również nocleg w pokoju typu business (z ceną 370 PLN – za pokój jednoosobowy i 410 PLN – za pokój dwuosobowy) oraz business plus (z ceną 410 PLN – za pokój jednoosobowy i 450 PLN – za pokój dwuosobowy). Wszystkie podane wyżej ceny obejmują śniadanie.

Rezerwacji w Hotelu Gromada Centrum należy dokonywać telefonicznie (pod numerem telefonu: 22 582 91 00) lub za pomocą poczty elektronicznej (pod adresem: warszawahotel.centrum@gromada.pl). Dokonując rezerwacji należy podać hasło „ZKPH”.

  • Hotel Ibis Stare Miasto ***

Hotel ten mieści się przy ul. Muranowskiej 2 (00-209 Warszawa). Cena noclegu w pokoju jednoosobowym wynosi tu 379 PLN, a w pokoju dwuosobowym – 399 PLN. Podane ceny obejmują śniadanie.

Zaleca się dokonywanie rezerwacji w Hotelu Ibis Stare Miasto za pomocą specjalnego formularza rezerwacyjnego, który przesyłamy Państwu w załączeniu. Wypełniony formularz należy odesłać hotelowi pocztą elektroniczną (na adres: H3714-re@accor.com) lub faksem (na numer: +48 22 310 10 05). W temacie wiadomości elektronicznej powinien być umieszczony dopisek „Rezerwacja ZKPH 2017”.

Pobierz formularz rejestracyjny

  • Hotel Ibis Budget Warszawa Centrum

Hotel ten mieści się przy ul. Zagórnej 1 (00-441 Warszawa). Cena noclegu w pokoju jednoosobowym typu standard wynosi tu 99 PLN; tożsamą cenę hotel oferuje za nocleg w pokoju dwuosobowym typu twin (z dwoma pojedynczymi łóżkami) lub double (z jednym łóżkiem dla jednej lub dwóch osób). Podane ceny nie obejmują śniadania.

Rezerwacji należy dokonywać za pomocą portalu rezerwacyjnego dostępnego po kliknięciu lub skopiowaniu w przeglądarce odsyłacza: http://www.ibis.com/pl/hotel-6401-ibis-budget-warszawa-centrum/index.shtml. Gościom korzystającym z portalu rezerwacyjnego przysługuje zniżka w wysokości 20 PLN od całkowitej ceny rezerwacji oraz preferencyjna cena śniadania wynosząca 15.00 PLN. Podanie hasła przy dokonywaniu rezerwacji za pomocą portalu rezerwacyjnego nie jest wymagane.

 

Wszelkie pytania prosimy kierować do Sekretariatu Zjazdu, na adres zkph2017@wpia.uw.edu.pl.

 

 

Informacje archiwalne