Olimpiada Prawa Handlowego

Olimpiada Prawa Handlowego 2021/2022

Szanowni Państwo,

w roku akademickim 2021/2022 Katedra Prawa Handlowego razem z Kołem Naukowym Prawa Spółek zaprasza Państwa do wzięcia udziału w olimpiadzie przedmiotowej z prawa handlowego, w której główną nagrodą będą oceny celujące z egzaminu z prawa handlowego 🙂

Olimpiada będzie składała się z dwóch etapów – testu oraz turnieju. Pierwszy etap poprzedzą dodatkowe zajęcia systematyzujące wiedzę z prawa handlowego – otwarte oczywiście dla wszystkich studentów, a nie tylko uczestników olimpiady. Mamy nadzieję, że pomysł olimpiady spotka się z dużym zainteresowaniem z Państwa strony. Ocenami celującymi z prawa handlowego będziemy honorować kilka najlepszych osób, jednak jesteśmy przekonani, że usystematyzowanie przez Państwa wiedzy oraz cały wysiłek włożony w przygotowywanie się do olimpiady będzie zwrócony z naddatkiem – w  postaci samych celujących czy bardzo dobrych ocen z prawa handlowego! Czego wszystkim z Państwa serdecznie życzymy!

Na stronie internetowej Katedry jest już dostępny regulamin konkursu. Zgodnie z nimi wszystkie szczegóły dotyczące 1. edycji pojawią się do 1 marca 2022 r. Mamy też nadzieję, że olimpiada na trwałe wpisze się w życie akademickie na naszym Wydziale. I raz jeszcze zapraszamy Państwa do udziału w pierwszej edycji.

Pobierz regulamin konkursu w wersji PDF